Sipariş & Teslimat

Siparişleri web üzerinden vermenin avantajları nelerdir?Siparişinizin tüm içeriği, adres bilgileri ve var ise özel notlarınız tüm ayrıntıları ile yazılı olarak bize ulaşır. Stok durumları tamamen güncel olduğundan stok dışı ürün ile karşılaşilmaz. Sözlü sipariş esnasında her iki taraflı olası karşılaşılacak hatalı ürün seçimi, adres bilgileri ve bunun gibi diğer tüm hatalı anlaşma riskleri ortadan kalkar, siparişiniz bir süpriz ile karşılaşmaz.
Size göndereceğimiz kargo takip numarası sayesinde kargonuzu online olarak takip edebilrsiniz.

Web Sitesi üzerinden sipariş vermek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. -

  1. Kategorilerdenürün seçimlerinizi Sepetinize ekleyin.
  2. Sepetiniz tamamlandığında kasaya git'e tıklayın
  3. Üye olarak ve olmadan alışverişinize devam edebilirsiniz. (Üye olunduğunda bilgileriniz kayıt edilir ve bir sonraki alışverişlerinizde, adres bilgilerini yeniden girmenize gerek kalmaz, siparişlerinizi takip edebilir, yeni ürünler , kampanyalar ve güncel indirimlerden e-posta harbercisi vasıtasıyla bilgilendirilirsiniz)
  4. Adres, Ödeme metodu ve Kargo seçimlerinizi işaretleyin
  5. Siparişinizi onaylayın ve siparişinizin bize ulaştığına dair gönderilen e-postamızın size ulaştığını kontrol edin.


Ücretsiz Kargo

1000TL ve Üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızdan ödenir. Kargolar her iş günü saat 15:30'dan önce iletilen siparişler aynı gün kargolanır ve teslim süresi 24 - 48 saattir. Teslim süresinde bir süpriz yaşanmaz ve Cumartesi günleri de kargonuzu teslim alabilirsiniz. Hızlı kargo için tavsiye edilir. Cumartesi günleri kargo çıkış saati 12.00 olduğundan, bu saaten sonra verilen siparişler Pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir. 1000 TL Altındaki siparişlerde Kargo ücreti alıcıya aittir. Kapıda ödeme seçeneğinde ücretsiz kargo geçerli değildir.

Kapıda Ödeme

Ürünleriniz motorlu kurye ile İstanbul / İkitelli 'den İstanbul içi bir adrese  gönderim sağlanmaktadır, yaklaşık 2 - 6 saat arasında siparişiniz elinizde olur. Motorlu kurye taşıma ücreti alıcı tarafından ödenmektedir. Ücret , İstanbul içi bölgere göre değişiklik gösterebilir.